logo zumpy nadrze
Doplnky

Signalizátor naplnenia - dlhodobo nedostupný

Signalizátor naplnenia je namontovaný na plechovom kryte revízneho otvoru betónoveho poklopu žumpy. V prípade naplnenia žumpy signalizátor upozorňuje dobre viditeľným blikaním.

Signalizátor sa skladá zo solárneho článku, ktorý nabíja akumulátor, elektronického obvodu a diód. Celok je zabudovaný v trvácnom hliníkovom kryte, odolnom voči chemickým a mechanickým vplyvom. Použitie diód s vysokým jasom spôsobuje, že blikanie signalizačných diód je viditeľné z veľkej vzdialenosti. Blikanie červenej diódy pripomína potrebu vyprázdnenia žumpy v predstihu v závislosti na dĺžke kábla plaváka (treba vyregulovať podľa potreby). Kábel plaváka skrátite stočením jeho prebytku do vhodnej dĺžky. Signalizátorom namontovaným na veku treba prikryť revízny otvor betónoveho poklopu žumpy a už to funguje! 

  

Cena signalizátora je N/A

 

Rýchlospojka na vyprázdňovanie žumpy bez vstupu do areálu - typ "bajonet"

Pre pohodlie zákazníkov ponúkame možnosť objednať tzv. „rýchlospojku“, vyrobenú z hliníkovej zliatiny o priemere 110 mm, typ "bajonet" - nie závit. Preto je dobré si vopred overiť koncovku u miestných poskytovateľov vývozu žúmp. Rýchlospojka sa montuje pri plote tak, aby sa umožnilo fekálnemu vozidlu pripojiť sa k rúre, ktorá vedie do nádrže a vyprázdniť žumpu bez vstupu fekálneho vozidla do areálu. 

 

Spojenie rýchlospojky s hrdlom PVC rúry je bezproblémové. Je potrebné zabezpečiť pevnosť rúry tak, aby ste ju nevystavili poškodeniu.

 

     

 

Sacia rúra vo vnútri nádrže

V prípade, že si objednáte vnútornú rúru, vykonáva sa dodatočný otvor v mieste určenom zákazníkom. Otvor má zabudovanú spojku s dvoma tesneniami. Zvnútra nádrže je montovaná PVC sacia rúra, z vonkajšej strany nádrže je potrebné vsunúť rúru spájajúcu s rýchlospojkou. 

                                                

Cena rýchlospojky (sacej spojky) s pokrývkou je 35 € + DPH.
Cena vyhotovenia dodatočného otvoru a inštalácie vnútornej rúry je 60 € + DPH.
Pripojenie rýchlospojky k nádrži je potrebné vykonať samostatne. 

 

Poklop z vymývaného betónu s liatinovým uzáverom

 liatinovy poklop

Cena: 89 € + DPH

 

Dodatočný komin (vnútro Φ 60cm, výška 38 cm): 40 € + DPH

Dodatočný komin (vnútro Φ 60cm, výška 60 cm): 60 € + DPH

Dvojkomorový variant (deliaca priečka + dodatočný komín,poklop): 190 € + DPH 

zumpy nadrze facebook
logo zumpy nadrzezumpy nadrze RSS
© Zumpy-nadrze.sk 2014. Všetky práva vyhradené.